Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Трамп: Росія та Китай кидають виклик інтересам США

Трамп: Росія та Китай кидають виклик інтересам США

Під час виступу перед Конгресом президент США говорив також про економіку, податкову реформу, боротьбу з тероризмом та необхідність модернізувати ядерний арсенал США

Трамп: Росія та Китай кидають виклик інтересам США
фото Shutterstock

Президент США Дональд Трамп під час виступу перед Конгресом із промовою «Про становище країни», заявив, що Китай та Росія кидають виклик інтересам США, та закликав модернізувати ядерний арсенал у такий спосіб, щоб той міг стримати будь-яку агресію. Виступ президента транслювався Білим домом.

Трамп також наголосив на успіхах у боротьбі з ІДІЛ.

«Минулого року я пообіцяв, що в співпраці з нашим союзниками ми зітремо ІДІЛ з лиця землі. Рік потому я з гордістю повідомляю, що коаліція, яка перемогла ІДІЛ, звільнила майже 100% території, яку колись тримали під контролем ці вбивці в Іраку та Сирії», – заявив президент.

«Минулий досвід нас навчив, що самовдоволення та поступки лише провокують агресію та провокації. Я не повторюватиму помилок попередніх адміністрацій, які завели нас у таку небезпечну ситуацію», – додав він.

Під час виступу Трамп говорив про збільшення кількості робочих місць на 2,4 млн, економіку та податкову реформу.

 «Американці люблять свою країну. І вони заслуговують на владу, яка показує їм таку ж саму любов та лояльність у відповідь», – зазначив президент.

Трамп підкреслив, що країна нарешті побачила зростання заробітної платні, а виплата допомоги по безробіттю знизилась до мінімального рівня за останні 45 років. На його переконання, податкова реформа, здійснена його адміністрацією, істотно допоможе громадянам США.

«Типова сім’я з 4 осіб, яка заробляє $75 000  на рік, побачить, що ії податки зменшаться на 2000», – сказав Трамп.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті