Трамп знову закликав відмінити лотерею Green Card

Трамп знову закликав відмінити лотерею Green Card

Це один із пунктів імміграційної програми президента США, яку він представив Конгресу

Президент США Дональд Трамп представив Конгресу імміграційну програму, яка складається з чотирьох частин, остання з яких передбачає скасування візової програми з розіграшу Green Card, яка, за словами президента країни, стала причиною недавніх терактів у Нью-Йорку, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Відповідно до четвертої частини (плану. – Інтерфакс Україна) буде припинена візова лотерея – програма, при якій довільно видавалися Green Card без будь-якої оглядки на навички і якості (мігрантів. – Інтерфакс Україна) або безпеку нашого населення», – сказав Трамп, виступаючи зі своїм першим зверненням до американського Конгресу «Про становище країни».

У рамках плану також передбачається система надання громадянства 1,8 млн незаконних мігрантів, які потрапили в США дітьми, зміцнення системи прикордонного контролю і обмеження на в'їзд сімей мігрантів.

«Дві терористичні атаки в Нью-Йорку стали можливими завдяки візової лотереї та ланцюгової міграції. В епоху тероризму ці програми представляють ризики, які ми собі більше не можемо дозволити», – зазначив Трамп у виступі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло