Samsung розробляє спеціальні чипи для майнінгу криптовалюти

Samsung розробляє спеціальні чипи для майнінгу криптовалюти

Компанія уклала контракт з китайським виробником обладнання для майнінгу

Samsung розробляє спеціальні чипи для майнінгу криптовалюти
фото Shutterstock

Корейська Samsung підтвердила інформацію, що компанія розробляє інтегральні схеми спеціального призначення (ASIC) для майнінгу криптовалюти, повідомляє Techcrunch із посиланням на представника компанії.

Раніше про це повідомило південнокорейське видання The Bell.

«Підрозділ Samsung із виробництва інтегральних схем зараз займається виробництвом чипів для майнінгу криптовалют. Однак ми не можемо розкривати інші подробиці, що стосуються наших клієнтів», – прокоментував представник компанії.

Раніше видання The Bell повідомляло, що Samsung уклало контракт із неназваним китайським виробником обладнання для майнінгу. Видання зазначало, що виробництво ASIC компанія завершила в минулому році.

Очевидно, тепер у галузі інтегральних схем ASIC конкуренція значно зросте. Домінують на цьому ринку китайська Bitmain і Canaan Creative, обидві компанії працюють з тайваньським гігантом TSMC. Завдяки криптовалютному  вибуху квартальні доходи обох компаній зросли на $350–400 млн.

Нагадаємо: Samsung розробила найменший у світі чип DRAM: нова технологія орієнтована на високотехнологічну електроніку.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло