Захворіло у світі
65,926,118
Померло у світі
1,519,576
Вилікувалось у світі
42,398,729
Захворіло в Україні
801,716
Померло в Україні
13,421
Вилікувалось в Україні
412,533
Команда колишніх працівників Apple запустила новий ігровий сервіс Caffeine

Команда колишніх працівників Apple запустила новий ігровий сервіс Caffeine

Головною перевагою сервісу розробники називають його простоту

Команда колишніх працівників Apple запустила новий ігровий сервіс Caffeine
фото https://techcrunch.com

Команда колишніх інженерів та директорів Apple сьогодні запустила нову соціальну ігрову платформу Caffeine, передає TechCrunch.

Caffeine отримав $46 млн фінансової підтримки від Greylock Partners, а співзасновниками стартапу виступили колишній керівник компанії Apple TV і співзасновник Chomp Бен Кейгран, а також старший дизайнер Apple Сем Робертс.

Кейгран приєднався до Apple, коли продав компанії свій стартап Chomp у 2012 році, який став основою для реорганізації App Store. Він покинув Apple в 2016 році, щоб створити свою власну компанію.

Видання зазначає, що на ринку вже є достатньо потокових сервісів – таких як YouTube, Twitch і меншою мірою Periscope у Twitter, Facebook Live та Mixer у Microsoft. Тому новий сервіс має бути оригінальним та яскравим, щоб завоювати власну аудиторію.

Caffeine буде орієнтований переважно на геймерів. Сервіс розробив власний інструмент для полегшення завантаження контенту. Будь-який геймер може безкоштовно завантажити 10 Мб.

Компанія описала інтерфейс Caffeine як простий і доступний у використанні, з елементами контролю «1 клік» та без додаткового програмного забезпечення, необхідного для потокового контенту. Користувачі можуть транслювати ігри трьома способами: за допомогою програмного забезпечення для передачі комп'ютерних ігор, веб-камери з Mac або ПК та через додаток iOS.

При використанні Caffeine додаток буде вам демонструвати контент і трансляції від людей, яких ви додали у ваше «соціальне коло», і ви можете приєднатися до них і переглядати вміст разом із ними.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті