Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
Митники викрили незаконне транспортування техніки для майнінгу криптовалют

Митники викрили незаконне транспортування техніки для майнінгу криптовалют

Держбюджет України міг втратити мільйони гривень через цю махінацію

Митники викрили незаконне транспортування техніки для майнінгу криптовалют
Фото: pixabay.com

Митні служби викрили незаконне ввезення партії пристроїв для майнінгу криптовалют на територію України. Загальна ціна пристроїв складає 13 млн грн, передає прес-центр Державної фіскальної служби на сторінці у Facebook.

«Управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської митниці ДФС в зоні діяльності митного поста «Бориспіль-аеропорт» у рамках реалізації аналітично-пошукових заходів виявлено схему незаконного переміщення через митний кордон України значної партії пристроїв для так званого «майнінгу» (видобутку) криптовалют», – йдеться у повідомленні.

Вантаж прямував на адресу вітчизняного суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності авіатранспортом. Правопорушники відповідно до попереднього задуму та наміру придбали дороговартісне обладнання у Гонконзі та намагалися перевезти цей товар через митницю України з приховуванням від митників, подавши документи з неправдивими відомостями стосовно вартості товару.

Порушено адміністративну справу про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України. 200 зазначених приладів вагою нетто 950 кг вилучено до винесення судом рішення у справі.

Мінімальна вартість вилученої партії товарів (згідно з інформацією на сайті гонконгського виробника) становить в еквіваленті 13 мільйонів гривень.

Митниками викрито незаконне ввезення на територію України партії пристроїв для майнінгу криптовалют на суму 13 млн. грн...

Опубликовано Державна фіскальна служба України 31 января 2018 г.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті