Захворіло у світі
62,295,586
Померло у світі
1,453,128
Вилікувалось у світі
39,854,760
Захворіло в Україні
722,679
Померло в Україні
12,213
Вилікувалось в Україні
339,378
«Укрзалізниця» запустила контейнерний поїзд з Києва до порту «Южний»

«Укрзалізниця» запустила контейнерний поїзд з Києва до порту «Южний»

Поїзд курсуватиме щотижня

«Укрзалізниця» запустила контейнерний поїзд з Києва до порту 	«Южний»
Фото: pixabay.com

«Укрзалізниця» спільно з компанією Maersk Line і терміналом ТІС (Одеська обл.) запустили контейнерний поїзд, що курсує зі станції Київ-Ліски до станції Чорноморськ у порт «Южний». Час проходження контейнерного поїзда – 19 годин. Про це повідомляє Інтерфакс.

Поїзд курсуватиме щотижня для забезпечення комплексного сервісу по доставці вантажів в контейнерах безпосередньо до одержувача.

Глава терміналу ТІС Андрій Ставніцер заявив, що в місяць планується перевозити 500 контейнерів. Він зазначив, що вантажі компанії Maersk у пріоритеті, але будь-який інший власник вантажів може скористатися поїздом.

В.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов вважає, що проект забезпечить збереження вантажів і зменшить термін їх доставки.

«Проект має великий потенціал, оскільки дозволяє забезпечити швидкість, надійність доставки вантажів і регулярність рейсів. Такі прямі перевезення по графіку дозволять залучити більше вантажопотоку», – заявив він.

Кравцов також розповів, що «Укрзалізниця» планує ряд проектів для розвитку контейнерних перевезень, зокрема, має намір побудувати контейнерні термінали у Вінниці і на кордоні України з європейськими країнами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті