Захворіло у світі
6,573,286
Померло у світі
387,898
Вилікувалось у світі
2,837,955
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Roshen серйозно налаштований у справі захисту інтелектуальних прав на власні торти

Roshen серйозно налаштований у справі захисту інтелектуальних прав на власні торти

Наступні відповідачи у справах «про торти» - гіпермаркети «Ашан» та ТОВ «Белларія», предмет спору - «Київський торт» та «листя каштану» на коробці

Roshen серйозно налаштований у справі захисту інтелектуальних прав на власні торти
Фото: roshen.com

Кондитерська корпорація Roshen звернулася до Господарського суду Києва з позовом про порушення ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет» та ТОВ «Белларія» права інтелектуальної власності при випуску продукції під торговою маркою «Київський торт» і торт «Київський», та, зокрема, вимагає заборонити використовувати у зображенні на коробці каштанове листя.

Про це йдеться у відповідній ухвалі суду, розміщеній у Єдиному реєстрі судових рішень, якою суд поновив розгляд зазначеної справи та ухвалив її розгляд за правилами загального позовного провадження зі стадії підготовчого засідання, яке призначив на 15 лютого 2018 року о 10.00.

Як зазначається в ухвалі суду, корпорація Roshen, зокрема просить суд заборонити гіпермаркету «Ашан» та «Белларію» здійснювати використання позначення «Київський торт» та/або «Київський», графічних елементів виконаних у вигляді листя каштану, – «які є схожими настільки, що їх можна сплутати із знаком «Київський торт».

Крім того, Roshen просить суд зобов’язати «Белларію», – «вилучити із цивільного обороту та знищити всі упаковки та/або етикетки тортів, які містять позначення, що складається із словесного елементу «Київський торт» та/або «Київський» та графічних елементів виконаних у вигляді листів каштану».

Як зазначається, поновлення справи відбувається через набрання чинності у грудні минулого року змін до процесуальних кодексів та інших законодавчих актів, якими зокрема передбачено, що загальне позовне провадження призначається для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Саме такою, – «складною з огляду на наявні в ній матеріали» визнав суд зазначену справу, зареєстровану в судовому реєстрі за № 910/10771/17 і дійшов висновку, що її потрібно розглядати за правилами загального позовного провадження.

Водночас, суд зазначив, що сторони справи можуть подати додаткові письмові докази, висновки експертів, клопотання, заяви, пояснення до суду у строк до 14 лютого 2018 року.

Нагадаємо, що з приводу захисту права інтелектуальної власності на торгову марку «Київський торт» Roshen також позивається до ПАТ «Київхліб».

Як писав Mind, Roshen також позивається й до ПАТ «Київхліб» щодо товарного знаку та елементів упаковки торта «Золотий ключик» корпорації Roshen. Предметом цього спору стала червона стрічка, на тлі якої зображено елементи, нанесені «золотом». Судовий процес за даною справою триває.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті