Одеський стартап зацікавив корпорації General Electric і Tesla
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Одеський стартап зацікавив корпорації General Electric і Tesla

Ведуться переговори щодо друку керамічних деталей для їхніх автомобілів

Одеський стартап зацікавив корпорації General Electric і Tesla
Facebook / Kwambio

Одеський стартап Kwambio зацікавив автомобільні корпорації General Electric і Tesla. Про це повідомляє Ecotown.

«Вдалося знайти дистриб'юторів у США, Канаді, Німеччині, Італії та навіть Чилі. Отримали потенційні запити на співпрацю від великих промислових компаній, військово-оборонного комплексу США. Їх насамперед цікавить друк форм для лиття металевих виробів. Ведемо переговори з General Electric і Теsla щодо друку керамічних деталей для їхніх автомобілів», – йдеться в повідомленні

Kwambio – український стартап з офісами в Одесі й Нью-Йорку. Заснований у 2015 році.

Одеський стартап представив перший у світі високоточний 3D-принтер, що друкує готові керамічні вироби будь-якої складності з екологічних матеріалів власної розробки. Вперше стартап Kwambio заявив про себе перемогою на конференції IDCEE-2014, де отримав призові 15 000 євро. У 2016 році Kwambio відкрив першу в Європі фабрику для 3D-друку керамічних виробів. Наприкінці 2017 року компанія представила перший високоточний і швидкісний 3D-принтер Ceramo One. Він може надрукувати промислові зразки, посуд, предмети домашнього декору і навіть кісткові імплантати.

На виставці споживчої електроніки CES у Лас-Вегасі було представлено принтер Ceramo One. За кілька днів одесити отримали попередні замовлення на чотири принтери, які клієнти отримають вже цього літа. Ціна одного такого принтера – $25 000.

Раніше повідомлялось, що Одеський стартап залучив $500 000 інвестицій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті