Одеський стартап залучив $500 000 інвестицій

Одеський стартап залучив $500 000 інвестицій

Kwambio розробили принтер Ceramo One, що займається 3D-друком керамічних виробів

Kwambio
Facebook / Kwambio

Одеський стартап Kwambio оголосив про залучення інвестицій в розмірі $500 000 від венчурних фондів Empire State Capital Partners і Impulse VC. Про це повідомляє AIN.UA.

Згідно з повідомленням, кошти будуть спрямовані на запуск і виробництво принтера, а також збільшення виробничих потужностей фабрики в Одесі.

Відмінністю принтера Ceramo One, що розробив стартап Kwambio, є високі швидкості (160 мм/с) і точність друку (20 мкм), а також широкий вибір матеріалів власної розробки.

«Ceramo One знизив ціну друку з кераміки одного квадратного сантиметра поверхні до 8 центів (середня ціна на ринку 12–15 центів). Швидкість друку теж зросла – за рахунок модернізації механіки самого процесу і використання нового типу матеріалів. Завдяки української розробки надрукувати чашку можна за 2–3 години», – зазначив засновник стартапу Володимир Усов.

Kwambio зібрав один принтер Ceramo One, який буде представлено на виставці споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі. Відкрити передзамовлення на пристрої планують з січня 2018 року. Орієнтовна ціна – $25 000.

Kwambio – український стартап з офісами в Одесі й Нью-Йорку. Заснований у 2015 році. Фабрика займається 3D-печаткою керамічних виробів, а також розробкою інновацій в сфері 3D-друку і адитивних технологій виробництва. За останній рік на фабриці надрукували понад 10 000 виробів для клієнтів з США та Європи.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло