Збитки газорозподільних компаній групи РГК досягли 4,8 млрд грн

Збитки газорозподільних компаній групи РГК досягли 4,8 млрд грн

Основною причиною збитків називають економічно необґрунтований тариф на розподіл природного газу: він не покриває всіх необхідних витрат операторів

Збитки газорозподільних компаній групи РГК досягли 4,8 млрд грн
Фото: Shutterstock

Збитки газорозподільних компаній групи РГК досягли 4,8 млрд грн. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, основною причиною збитків є економічно необґрунтований тариф на розподіл природного газу: він не покриває всіх необхідних витрат операторів.

«Також у зв'язку з інформацією, оприлюдненою ПАТ «Укртрансгаз» 1 лютого 2018 року, в якій він указав недостовірну інформацію про заборгованість операторів ГРМ перед ним, «Регіональна газова компанія» повідомляє, що станом на 1 лютого 2018 року поточна заборгованість газорозподільних компаній групи РГК перед оператором ГТС (ПАТ «Укртрансгаз») за послуги транспортування і балансування становить 4 млрд грн. Більша частина боргу – 2,3 млрд грн – результат несвоєчасних розрахунків бюджету», – йдеться в повідомленні.

Група компаній РГК наголошує на можливості неправомірних з відображення вартості природного газу. Разом з цим неправомірним назване нарахування штрафних санкцій «на таку неіснуючу заборгованість».

Раніше повідомлялось, що станом на 1 січня 2018 року загальний борг у рамках постачання газу по ПСО групи компаній «Регіональна газова компанія» склав 19,9 млрд грн. 72% боргів за газ сформовані через бюджетні неплатежі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті