Експерти вважають, що обвал фондового ринку в США не погіршить загальні прогнози на рік

Експерти вважають, що обвал фондового ринку в США не погіршить загальні прогнози на рік

На думку аналітиків, розпродаж корпоративних акцій не відображає слабкість корпоративних доходів

Експерти вважають, що обвал фондового ринку в США не погіршить загальні прогнози на рік
Фото Shutterstock

Зниження індексу S&P 500 на 4,5% за останні п’ять днів не призвело до погіршення думки експертів щодо отримання помірних прибутків на фондовому ринку США до кінця року. Про це повідомляє Reuters.

Тільки один з десяти стратегічних інвесторів із США, з якими зв’язалось агентство Reuters, знизив цільову ціну на кінець року для S&P 500. На наступний день після обвалу фондової біржі в США індекс зріс на 1,7% – до 2695 пунктів.

Незважаючи на різке зниження на фондовому ринку, стратеги переконані, що вони як і раніше оптимістичні і що розпродаж акцій не відображає слабкість корпоративних доходів або сигналізує про те, що ріст процентних ставок прискориться.

Мона Махаджан, інвестиційний стратег в Allianz Global Investors, очікує, що до кінця 2018 року S&P 500 сягне позначки у 3 000, що на 11% більше, ніж зараз.

«Ми відчували, що ринки ростуть надто швидко. Це здавалося нестійким. Ми відчуваємо, що це добре – відпочити та скинути (акції)», – сказала вона та додала, що фінансові та оборонні компанії зможуть рухатися швидше, як тільки розпродаж закінчиться.

Згідно з оцінками Thomas Reuters, прибутки в IV кварталі S&P 500 зростуть на 14%.

Пітер Туз, президент Chase Investment Counsel, був єдиним стратегом, яких скоротив свої прогнози. Зараз він вважає, що індекс становитиме 2909 на кінець року, хоча попередній його прогноз становив 3000 пунктів. 

Нагадаємо, після стрімкого обвалу фондового ринку США, основні фондові індекси США відкрилися зростанням.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло