Amazon вперше обігнала за вартістю Microsoft

Amazon вперше обігнала за вартістю Microsoft

Цього року акції онлайн-ритейлеру зросли на 21%

Amazon вперше обігнала за вартістю Microsoft
фото Shutterstock

Ринкова вартість Amazon перевищила $685 млрд, що допомогло онлайн-гіганту вперше обійти Microsoft. Ринкова вартість Microsoft зараз складає $684 млрд. Про це повідомляє CNN.

Відтепер Amazon відстає лише від Apple з капіталізацією у $815 млрд та Google – у $750 млрд.

Ці технологічні гіганти перебувають у перегонах за омріяним $1 трлн капіталізації.

Але, як зазначається, Amazon, вочевидь, має найбільший імпульс. Цього року акції компанії зросли на 21%, що значно випереджає зростання Google та Apple.

Засновник та генеральний директор Apple Джефф Безос вже обігнав Білла Гейтса та став найбагатшою людиною планети. Наразі Безос має $116 млдр, що на $25 млрд більше, ніж у Гейтса.

У рейтингу найбагатших друге та третє місця займають генеральний директор Berkshire Hathaway Воррен Баффет, та очільник Facebook Марк Цукерберг. 

Нагадаємо: за підсумками минулого року чистий прибуток онлайн-ритейлера Amazon сягнув $3 033 млрд. Прибуток збільшився на 27,9% у річному вираженні.

Після нещодавнього обвалу фондового ринку в США найбагатші люди світу втратили $114 млрд, серед яких опинився і Джефф Безос. Його статки скоротилися на $3,3 млрд. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло