Захворіло у світі
114,759,938
Померло у світі
2,549,457
Вилікувалось у світі
64,908,996
Захворіло в Україні
1,364,705
Померло в Україні
26,397
Вилікувалось в Україні
1,182,036
У Китаї поліцейські будуть ловити злочинців за допомогою «розумних окулярів»

У Китаї поліцейські будуть ловити злочинців за допомогою «розумних окулярів»

Пристрій значно пришвидшує обробку інформації при перевірці документів

У Китаї поліцейські будуть ловити злочинців за допомогою «розумних окулярів»
фото https://hi-news.ru

Команди з Google, Lenovo, Microsoft і China Aeronautics Consortium об'єднали зусилля, щоб сформувати нову компанію під назвою LLVision в 2014 році зі створення «розумних окулярів».

У 2015 році LLVision представила розумні окуляри GLXSS. Тепер виникла ідея широко використовувати їх серед китайської поліції, передає Hi-News.

На початку цього місяця поліцейські, споряджені розумними окулярами, перевіряли пасажирів з підробленими документами на високошвидкісному залізничному вокзалі Чженчжоу.

Робота поліцейських значно полегшується завдяки тому, що дані з окулярів GLXSS будуть передаватися на пристрій на базі Android. На ньому буде проходити фактична обробка даних і потім вони будуть зіставлятися з урядовими записами для перевірки.

Всі поліцейські на станції тепер використовують розумні окуляри для швидкої перевірки особи. На сьогодні поліції вдалося упіймати 7 втікачів і 26 власників підроблених документів на цій станції.

Крім поліції, GLXSS також використовується в сфері логістики, безпеки і медицини для підвищення продуктивності. GLXSS оснащені чотирьохядерним процесором Cortex-A7 і поставчаються в комплекті з 1 ГБ оперативної пам'яті і 16 ГБ вбудованої пам'яті. 8-мегапіксельна камера може записувати відео з роздільною здатністю 1080p. Хоча апаратне забезпечення здебільшого залишається колишнім, LLVision буде розробляти програмне забезпечення і додатки відповідно до потреб підприємства.

Також окуляри підтримують функції розпізнавання голосу та управління жестами. З усіма цими функціями GLXSS важить всього 55 грамів. В окуляри вбудовано 0,25-дюймовий видошукач з роздільною здатністю VGA. Дані передаються по протоколу Wi-Fi 802.11 b/g/n і Bluetooth 4.0.

Нагадаємо, «розумні окуляри» від Intel за допомогою лазерної технології проектують віртуальні зображення прямо на сітківку ока.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті