Захворіло у світі
112,116,627
Померло у світі
2,485,601
Вилікувалось у світі
63,299,560
Захворіло в Україні
1,317,694
Померло в Україні
25,461
Вилікувалось в Україні
1,155,422
Південна Корея вирішила не забороняти криптовалюту

Південна Корея вирішила не забороняти криптовалюту

Мінфін вважає блокчейн важливим технологічним проривом на шляху до четвертої промислової революції

Південна Корея вирішила не забороняти криптовалюту
фото Shutterstock

Під час поїздки в Китай міністр фінансів Південної Кореї Кім Донг-Йон дав позитивну оцінку блокчейну, заявивши, що ця технологія може «підірвати світ і повністю змінити його». За його словами, блокчейн – це «важливий технологічний прорив для розвитку четвертої промислової революції», пише Cointelegraph.

Південнокорейський міністр Кім Донг-Йон під час зустрічі з головою Народного банку Китаю Чжоу Сяочуанем розповів про необхідність більш тісної співпраці з Китаєм для розвитку блокчейн-технологій.

«Міністерство фінансів Південної Кореї не планує і не збирається знищувати або забороняти криптовалюту, – сказав він. – Блокчейн – це важливий технологічний прорив на шляху до четвертої промислової революції, тому міністерство буде дотримуватися обачного підходу до регулювання цього ринку».

Однак на зловживання при використанні криптовалюти будуть накладені суворі обмеження, зазначив південнокорейський урядовець.

Раніше міністр також говорив про те, що майнінг необхідний і є важливою складовою блокчейн-мереж із відкритим кодом. Якщо не буде криптовалюти, у людей не буде стимулу брати участь в роботі блокчейн-компаній, через що публічний блокчейн перестане існувати, аргументував він.

«Це не стосується централізованих і контрольованих блокчейнів, – сказав він. – Але якщо ми говоримо про публічні блокчейн-мережі, то їм необхідний майнінг для генерування блоків і стимулювання учасників мережі».

Нагадаємо, раніше південнокорейський уряд і апарат президента Мун Чже Іна кілька разів підтвердили, що не мають наміру забороняти торгівлю криптовалютами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті