АМПУ запланувала інвестувати 4,3 млрд грн у галузь за 2018 рік

АМПУ запланувала інвестувати 4,3 млрд грн у галузь за 2018 рік

Також серед пріоритетів — повноцінний запуск Морської адміністрації

АМПУ запланувала інвестувати 4,3 млрд грн у галузь за 2018 рік
Фото: Shutterstock

Адміністрація морських портів запланувала витратити на капітальні інвестиції в галузь 4,3 млрд грн за 2018 рік. У 2017 році цей показник становив 1,8 млрд грн, у 2016-му – 650 млн грн, передає Економічна правда.

«Ми можемо скласти на 2018 рік такий амбіційний план, що у всіх портах України будемо здійснювати поглиблювальні роботи або своїми зусиллями, або залучаючи контрагентів», – сказав керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Загальний обсяг поглиблювальних робіт за 2018 рік у всіх портах становитиме 11 млн куб. м.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, надзвичайно важливим заходом для морської галузі України у 2018 році є проходження аудиту ІМО – Міжнародної морської організації.

Також серед пріоритетів – повноцінний запуск Морської адміністрації, підготовка до корпоратизації АМПУ, ремонт причальної інфраструктури та подальша реалізація інвестиційних проектів в Одесі, Южному, Миколаєві та Маріуполі.

Нагадаємо, що Кабмін затвердив постанову про створення Морської адміністрації з 1 серпня 2018 року.

Завдяки постанові морська галузь отримає центральний орган виконавчої влади, а діяльність Морської адміністрації спрямовуватиметься міністром інфраструктури. Заступником нового центрального органу виконавчої влади призначили Дмитра Петренка.

У Морській адміністрації працюватимуть близько 226 осіб на першому етапі. Згодом штат може бути розширений до 500–600 осіб: первинної кількості людей може бути замало задля покриття всіх опцій, передбачених Морською адміністрацією.

АМПУ обіцяє активніше залучати інвестиції у 2018 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті