Більшість криптовалют не виживуть – Goldman Sachs
На думку аналітика, дрібніші криптовалюти зникнуть і їх місце займуть кілька сильних конкурентів

Падіння вартості криптовалют, яке знизило ринок на майже 500 млрд, може значно погіршитися, вважає аналітик Goldman Sachs Стів Стронгін на основі глобального інвестиційного дослідження. Про це повідомляє Bloomberg.
На думку експерта, більшість цифрових валют навряд чи виживе, тож їх власникам варто приготуватися до того, що вони втратять всю свою цінність і в майбутньому будуть замінені конкурентами.
У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.
Часових рамок Стронгін не називає, але зазначає, що динаміка зміни курсів криптовалюти останнім часом нагадує бульбашку: «Мене турбує висока кореляція між різними криптовалютами. Через відсутність внутрішньої цінності ті валюти, які не «виживуть», будуть торгуватися з нуля», – зазначив він.
До недоліків нинішніх криптовалют Стронгін зарахував повільні транзакції, проблеми з безпекою і високі витрати на технічне обслуговування. Поява ф'ючерсів на біткойни не вирішує цих проблем, зазначив експерт.
Однак він більш схвально відгукується про технологію блокчейн, яка лежить в основі криптовалюти. На його думку, блокчейн може покращити облік фінансових операцій.
На піку в грудні 2017 року вартість біткойна перевищувала $20 000. Але вже цього вівторка його курс опустився нижче $6000, за даними Coindesk. Зараз він знову зростає – станом на четвер його вартість становила $8601.
Нагадаємо, Forbes вперше склав рейтинг мільярдерів, які збагатилися на криптовалюті.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: editor@mind.ua.