Intel влаштувала неймовірне світлове шоу на відкритті Олімпіади (ВІДЕО)

Intel влаштувала неймовірне світлове шоу на відкритті Олімпіади (ВІДЕО)

Це рекорд за кількістю одночасно піднятих у повітря безпілотників

Intel влаштувала неймовірне світлове шоу на відкритті Олімпіади (ВІДЕО)
фото Intel

Компанія Intel під час церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор в Пхенчхані запустила в повітря 1218 дрони, які формували різні фігури, в тому числі олімпійську емблему з п'яти кілець, повідомляє N+1 з посиланням на Wired.

Це світовий рекорд за кількістю одночасно керованих дронів.

Під час церемонії квадрокоптери зі світлодіодами літали над лижниками і сноубордистами, і їх рій утворював різні форми, в тому числі сноубордиста та олімпійської емблеми з п'яти кілець.

Слід зазначити, що через вимоги безпеки шоу проводилося заздалегідь і транслювалося в запису.

Intel використовувала квадрокоптери Shooting Star власної розробки. Вони мають розмір 38 х 38 см, обладнані масивом кольорових світлодіодів і можуть літати до 20 хвилин на одному акумуляторі. Під час колективного польоту вони не взаємодіють один з одним безпосередньо і зв'язуються тільки з координуючим комп'ютером.

На час проведення зимових Олімпійських ігор над трьома південнокорейськими містами оголошена безпольотна зона. Радари стежать, щоб незареєстровані дрони не порушували повітряний простір. А в разі порушення будуть висилатися на перехоплення протидронові дрони, які можуть виводити безпілотники з ладу за допомогою мереж.

Нагадаємо, у Південній Кореї пройшла церемонія відкриття Олімпійських ігор. Детальніше – в нашому матеріалі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті