Захворіло у світі
63,894,184
Померло у світі
1,480,709
Вилікувалось у світі
41,051,676
Захворіло в Україні
758,264
Померло в Україні
12,717
Вилікувалось в Україні
369,054
Cargill почне розрізняти корів за допомогою Face ID

Cargill почне розрізняти корів за допомогою Face ID

Система розпізнавання допоможе фермерам контролювати здоровʼя та правильний розвиток худоби

Cargill почне розрізняти корів за допомогою Face ID
фото Shutterstock

Глобальна продовольча компанія Cargill та ірландська комп'ютерна компанія Cainthus почали співпрацю з метою протестувати технологію розпізнавання облич на тваринах, щоб допомогти фермерам отримувати більше інформації про здоров'я домашньої худоби.

Cargill інвестує в технологію Face ID певні кошти. Про це йдеться в повідомленні Cargill, повідомляє Агропортал. Умови угоди не розголошуються.

Звісно, про розпізнавання облич корів не йдеться. Натомість технологія розпізнавання допоможе фермерам та ветеринарам відслідковувати поведінку худоби,  температуру тіла та інші фактори, ключові для здоровʼя ВРХ.

Cainthus запевняють, що фермери можуть встановити камери спостереження в загонах, щоб допомогти контролювати схему годівлі корів.

За словами компанії, подібна аналітика призведе до збільшення вироблення молока, більш безпечного відтворення і покращення здоров'я корів.

Завдяки інвестиціям американської компанії Cargill, технологію обіцяють почати тестувати в тваринництві вже цього року. Співзасновник Cainthus Девід Хант сказав, що ця угода допоможе «змінити правила гри» для фермерів.

За умови вдалого тестування технологія пошириться на інші види тварин: свиней, птицю та ін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті