Україна візьме участь у розслідуванні катастрофи Ан-148 в Підмосков'ї

Україна візьме участь у розслідуванні катастрофи Ан-148 в Підмосков'ї

Повідомлення Україні як державі-розробнику направив міжнародний авіакомітет

Україна візьме участь у розслідуванні катастрофи Ан-148 в Підмосков'ї
фото mak-iac.org

Комісія Міжнародного авіаційного комітету (МАК) з розслідування катастрофи літака Ан-148 направила повідомлення в Україну, державу-розробника літака, стосовно катастрофи повітряного судна «Саратовських авіаліній» в Московській області 11 лютого, повідомляє пресс-служба МАК.

«Повідомлення про катастрофу направлено в Україну – державу-розробника літака. Україна призначила уповноваженого представника та радників для участі в розслідуванні в рамках додатка 13 до Чиказької конвенції», – йдеться в повідомленні.

МАК підтвердив, що на місці катастрофи знайдено один з бортових аварійних самописців, який найближчим часом буде доставлений у лабораторію МАК для оцінювання стану і розшифровки.

У рамках роботи комісії створені: льотна, інженерно-технічна і адміністративні підкомісії, а також групи метеозабезпечення та УВС, які працюють за своїми напрямами, передбаченими правилами розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами.

«Об'єднана авіабудівна корпорація» (ОАК) повідомляла, що літак Ан-148, який зазнав аварії 11 лютого, випущений у Воронежі на потужностях «ВАСО» (входить в ОАК). Представники ОАК також візьмуть участь в комісії.

Нагадаємо: 11 лютого в Раменському районі Підмосков'я зазнав аварії літак Ан-148 «Саратовских авіаліній». На борту перебували 65 пасажирів і 6 членів екіпажу, всі вони загинули. Слідчий комітет РФ виявив, що літак вибухнув після падіння.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті