Apple Watch обігнали виробників швейцарських годинників за кількістю продажів

Apple Watch обігнали виробників швейцарських годинників за кількістю продажів

Розумні годинники стали другим за величиною джерелом доходу після iPhone

Apple Watch обігнали виробників швейцарських годинників за кількістю продажів
Фото Shutterstock

Apple стала найбільшим в світі виробником годинників. В останньому кварталі 2017 року компанія обійшла за обсягом продажів найвідоміші швейцарські бренди: Rolex, Omega і Swatch разом узяті. Такі дані опублікували дослідники галузі Canalys і IDC, а також Федерація швейцарської годинникової промисловості.

Про це повідомляє HighTech з посиланням на Business Insider.

Слід зазначити, що на відміну від вищезгаданих фірм Apple виробляє годинники всього три роки.

Середня ціна годинника Apple – $180. Стільки ж коштують розумні годинники від Samsung і Google, але їх продажі значно менші, ніж у швейцарських годинників та Apple Watch.

В останньому кварталі 2017 року продажі Apple Watch збільшилися на 50%. За словами Тіма Кука, ніколи раніше Apple Watch не користувалися такою популярністю. Гендиректор Apple заявив, що має намір і далі розвивати розробку і виробництво переносних (носимых – рос.) пристроїв, в тому числі – бездротових навушників.

«Переносні пристрої стали другим за величиною джерелом доходу після iPhone. І це дуже серйозно для бізнесу, який стартував всього три роки тому», – заявив СЕО Apple.

Незабаром Apple запропонує своїм покупцям розумні окуляри, широку лінійку годинників і навіть одяг з розумної тканини, який може скласти конкуренцію виробникам спортивних товарів, на зразок Nike.

Пояснити зростання популярності Apple Watch можна тим, що годинник поступово перетворюються в незамінний медичний пристрій. Так, в поєднанні з правильними алгоритмами машинного навчання, пульсометр і крокомір в Apple Watch здатні досить точно прогнозувати проблеми з підвищеним тиском і інші симптоми серцевої недостатності. Це перший медичний апдейт Apple Watch, схвалений FDA (Управління продовольства і медикаментів – ред.).

Нагадаємо, хакери викрали в Apple і опублікували найважливіший код до роботи iPhone.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло