Глава «Укроборонпрому» Романов подав у відставку

Глава «Укроборонпрому» Романов подав у відставку

Конфлікт виник через заборгованість із зарплати на «ДП «Миколаївський суднобудівний завод»

Глава «Укроборонпрому» Романов подав у відставку
Роман Романов разом з главою НАТО Єнсом Столтенбергом
фото Wikipedia

Глава держконцерну «Укроборонпром» Роман Романов прийняв рішення про відставку з посади, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Я прийняв рішення залишити свою посаду глави ДК «Укроборонпром». Заяву про це я написав ще минулого року, сподіваюся, що президент України Петро Порошенко підтримає моє рішення», – йдеться в заяві Романова, опублікованій на офіційному сайті держконцерну в понеділок ввечері.

«Усі роки роботи в «Укроборонпромі» ЗМІ нагадували мені, що я прийшов у Держконцерн з бізнесу. Це правда. І я вважаю, що в житті кожного чоловіка має бути період, який він зобов'язаний віддати служінню своїй країні. І ці 3,5 роки були моїм служінням», – сказав Романов.

Він висловив вдячність співробітникам «Укроборонпрому», «які повірили у відродження оборонної промисловості країни».

«Упевнений, що мій послідовник продовжить цей курс. А я плавно передам йому всі справи, щоб цей перехід жодним чином не позначився на ефективності роботи Концерну», – зазначив він.

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман на засіданні Кабміну 27 грудня минулого року ініціював звільнення глави «Укроборонпрому» за невиконання доручення уряду про погашення заборгованості із зарплати на «ДП «Миколаївський суднобудівний завод», яке входить до держконцерну.

У свою чергу Романов відмовився від добровільної відставки і заявив, що вирішення ситуації з погашенням заборгованості вимагає якісних рішень уряду, а не пошуку «цапів-відбувайлів».

За словами чиновника, проблема виникла через припинення в лютому 2015 року компенсації витрат суднозаводу на утримання недобудованого крейсера «Україна», а неодноразові звернення держконцерну до Кабміну з пропозиціями щодо розв'язання цієї ситуації залишилися без відповіді.

Романов зазначив, що не готовий погасити заборгованість за рахунок коштів держконцерну, вважаючи таке рішення незаконним.

У січні 2018 року Кабмін запропонував президенту Порошенку звільнити Романова, а наглядовій раді внести нову кандидатуру.

Оновлено: президент України Петро Порошенко прийняв відставку Романа Романова і своїм указом звільнив його із посади глави «Укроборонпрому».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті