США надішлють ще двох радників в Україну у 2018 році

США надішлють ще двох радників в Україну у 2018 році

Іноземний радник Міністерства оборони України від США обіцяв радників з кібербезпеки і стратегічних комунікацій

США надішлють ще двох радників в Україну у 2018 році
Фото: Shutterstock

Протягом 2018 року в Україну прибудуть ще два радника з США. Про це повідомив іноземний радник Міністерства оборони України від США Стівен Сильверштейн, передає Інтерфакс.

«Ми хочемо направити в Україну радників з кібербезпеки і стратегічних комунікацій. Ми уважно вивчаємо Оборонний стратегічний бюлетень, щоб побачити, яка сфера ще не прикрита радником... Спеціаліст з кібербезпеки вкрай необхідний через високу активність агресора. Ми зараз в процесі пошуку такого радника. Це велика інвестиція в людський ресурс», – сказав Сільверштейн.

Він розповів, що недавно в Україну із США прибув старший стратегічний радник, його завдання – забезпечити координацію всього процесу оборонної реформи.

«Уже відбулася його зустріч з генералом Петренко (заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко)», – сказав Сільверштейн.

Відповідаючи на питання про допомогу у вигляді озброєння і військової техніки, він сказав: «Я б не хотів говорити про озброєння, тому що не хочу давати ворогам додаткової інформації. Моє серце з Україною і не хочу нашкодити. Але я впевнений, що США дуже цінують Україну, як партнера, знають правдиву історію України».

«Міністр Меттіс заявляв, що вірить в зусилля міністра Полторака», – додав Сільверштейн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті