mind
Демократи наполягають, щоб Трамп нарешті ввів антиросійські санкції

Демократи наполягають, щоб Трамп нарешті ввів антиросійські санкції

У Сенаті США представили проект резолюції, який закликає впровадити санкції у зв’язку з «кремлівською доповіддю»

Демократи наполягають, щоб Трамп нарешті ввів антиросійські санкції
фото Shutterstock

Три сенатори-демократи в Сенаті США закликали президента Дональда Трампа ввести санкції стосовно фігурантів «кремлівської доповіді». Бен Кардін з Меріленду, Шеррод Браун з Огайо та Роберт Менендес з Нью-Джерсі представили резолюцію, в якій вимагають застосувати нові заходи з огляду на закон, прийнятий влітку 2017 року. Про це повідомляє Politico.

Рішення адміністрації минулого місяця щодо відстрочки введення нових санкцій проти оборонних та розвідувальних секторів уряду президента Владіміра Путіна викликало обурення серед демократів, які вказали, що законопроект визначав санкції як обов’язкові.

«Відсутність серйозності, яку демонструє адміністрація перед обличчям очевидної загрози національній безпеці та ще більш очевидних намірів Конгресу, викликає занепокоєння та не може продовжуватись далі», – заявив Кардін.

Нагадаємо: наприкінці січня Міністерство фінансів США оприлюднило «кремлівську доповідь» – документ, до якого увійшло 210 осіб з найближчого оточення Путіна.

Міністр фінансів США Стівен Мнучін на звинувачення у зволіканні щодо введення санкцій, сказав що «це лише питання часу».

Зі свого боку російські олігархи, які входять до «кремлівської доповіді», вже починають відчувати певні труднощі при здійсненні фінансових операцій після того, як США оголосили їх «підозрілими особами», пов’язаними з Путіним.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті