mind
ICU придбала облігації «Укрпошти» на 50 млн грн

ICU придбала облігації «Укрпошти» на 50 млн грн

Решта облігацій була придбана одним банком та інвестиційним фондом

ICU придбала облігації 	«Укрпошти» на 50 млн грн
Фото «Укрпошта»

Інвестиційна група ICU виступила андеррайтером публічного розміщення облігацій ПАТ «Укрпошта» серії «А» на загальну номінальну суму 150 млн грн та придбала з них облігації на суму 50 млн грн. Про це пише telegraf. 

Згідно з повідомленням, решта облігацій була придбана одним банком та інвестиційним фондом.

В інвестгрупі додали, що планують підтримувати торгівлю цими облігаціями на ринку і пропонувати їх інституційним інвесторам: страховим компаніям, пенсійним фондам, а також нерезидентам.

Облігації випущені трьома серіями: серія «А» на загальну суму 150 млн грн, серія «В» – на 200 млн грн і серія «С» – на 250 млн грн. Номінальна вартість кожної облігації – 100 000 грн.

Укладання договорів з первинними власниками облігацій серії «А», «В» і «С» розпочалося 21 листопада 2017 року і триватиме до 20 листопада 2018 року або до продажу останньої облігації відповідної серії, якщо такий договір буде укладено раніше 20 листопада 2018 року.

Дата початку погашення облігацій серії «А» – 17.11.2020, серії «В» – 17.05.2022, серії «С» – 14.11.2023.

Відсотки за облігаціями виплачуються щокварталу, процентний період – 91 день. Відсоткова ставка за облігаціями встановлена на рівні 19% річних для серії «А» на перші чотири процентні періоди, для серії «В» – на перші шість процентних періодів, для серії «С» – на перші вісім процентних періодів. На інші процентні періоди ставка встановлюється емітентом у порядку та у визначені в проспекті емісії терміни.

У разі зміни ставки емітентом власники облігацій мають право пред'явити облігації до викупу емітентом за номінальною вартістю наприкінці четвертого і восьмого відсоткового періоду для облігацій серії «А», наприкінці шостого і дванадцятого періоду для серії «В» і наприкінці восьмого періоду для серії «С».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті