В Росії можуть заблокувати Youtube та Instagram

В Росії можуть заблокувати Youtube та Instagram

Причиною став скандал навколо мільярдера Олега Дерипаски, який подав до суду через викладену в широкий доступ приватну інформацію

В Росії можуть заблокувати Youtube та Instagram
фото Shutterstock

Американські сервіси Instagram і YouTube можуть бути заблоковані в Росії частково або повністю.

Російські провайдери будуть змушені заблокувати сервіси в разі, якщо ті відмовляться видалити фотографії та відеозаписи про особисте життя мільярдера Олега Дерипаски, повідомило видання «Ведомости».

Причиною стало те, що модель Анастасія Вашукевич (відома під псевдонімом Настя Рибка) виклала на своїх сторінках матеріали про приватне життя  Дерипаски. У відповідь він подав позов до суду проти дівчини та її знайомого Олександра Кирилова (відомого як Алекс Леслі).

Мільярдер поставив вимогу внести в список сайтів із забороненою інформацією 14 постів в Instagram, сім відеороликів на YouTube і сторінка з розслідуванням на сайті Навального, що і було зроблено ще до рішення суду.

Виконанням цієї вимоги буде займатися «Роскомнадзор».

Два з 14 спірних постів в Instagram і сім роликів на YouTube ще не видалені.

Представник «Роскомнадзору» уточнив, що у сервісів є час до вечора 14 лютого. Представник Facebook (управляє Instagram) не зміг оперативно прокоментувати ситуацію. Представник Google (управляє YouTube) відмовився від коментарів.

Якщо YouTube і Instargam не підуть назустріч, то заборонені сторінки сайтів будуть внесені до реєстру забороненої інформації. Через це у росіян можуть початися проблеми з доступом до цих сервісів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті