«Медіа Група Україна» повідомила про рішення не транслювати ЧС-2018

«Медіа Група Україна» повідомила про рішення не транслювати ЧС-2018

Рішення прийняте у зв'язку з тим, що ЧС- 2018 проходитиме на території країни-агресора

«Медіа Група Україна» повідомила про рішення не транслювати ЧС-2018
Фото: Shutterstock

«Медіа Група Україна» (МГУ) повідомила про рішення не транслювати Чемпіонат світу з футболу 2018 року. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«У зв'язку з тим, що ЧС-2018 буде проходити на території країни-агресора, «Медіа Групою Україна» було прийнято рішення відмовитися від трансляції... Телеканали «Україна» і «Футбол 1"/"Футбол 2» завжди приділяють велике значення трансляціям футбольних матчів. Глядачі мають доступ до світових, європейських і українських матчів, але в цьому конкретному випадку з ЧС-2018 ми прийняли непросте рішення і відмовилися від трансляцій», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі МДУ також відзначили, що наприкінці минулого року звернулися до керівництва НГТУ з приводу анулювання всіх домовленостей щодо трансляції ЧС-2018, проте не змогли домогтися бажаного.

«Згодом ми змушені були звернутися до суду, тому що керівництво НСТУ не вважало за можливе задовольнити наше прохання», – підкреслюється в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Національна громадська телерадіокомпанія України відмовилась транслювати матчі ЧС-2018.

Раніше Федерація футболу України відмовилась від своєї квоти на придбання квитків на матчі ЧС-2018 і не проводитиме акредитації вітчизняних журналістів для висвітлення фінальної частини чемпіонату світу-2018 з футболу.

Чемпіонат світу з футболу пройде в Росії з 14 червня по 15 липня 2018 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті