Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
ЄС припиняє програму розвитку НКРЕКП через затримку прийняття закону

ЄС припиняє програму розвитку НКРЕКП через затримку прийняття закону

Йдеться про закон про ринок електроенергії

ЄС припиняє програму розвитку НКРЕКП через затримку прийняття закону
Фото: pixabay.com

Європейський союз припиняє дворічний проект з підтримки Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, в процесі реформування ринку електроенергії. Офіційне закриття проекту відбулося сьогодні, 15 лютого. Про це повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні, передає РБК-Україна.

«Реформування ринку електроенергії в Україні – ключове завдання. Без функціонального і незалежного регулятора ця реформа не спрацює. Мета даного проекту полягала в підтримці українського регулятора в процесі реформи, щоб забезпечити впровадження в Україні кращої практики ЄС. На жаль, через затримку в прийнятті закону про ринок електричної енергії і зволікання з реалізацією закону про регулятора в сфері енергетики проект Твіннінг був змушений змінити свій робочий план», – заявив керівник відділу програм допомоги «Економічне співробітництво, енергетика, інфраструктура і навколишнє середовище» представництва ЄС в Україні Йоханнес Баур.

За словами Баура, в результаті затримок у прийнятті закону потенціал даного проекту так і не вдалося використати повністю.

Відзначимо, що в рамках проекту партнери спільно працювали над впровадженням в Україні вільного доступу третіх сторін до електричних мереж, над поліпшенням конкуренції шляхом розукрупнення електророзподільних компаній, а також над забезпеченням регулятором захисту прав споживачів. Проект реалізовувався за допомогою Словаччини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті