Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Президент «Київстару» став керівником євразійського регіону в провайдері VEON

Президент «Київстару» став керівником євразійського регіону в провайдері VEON

У VEON роблять ставку на лідерів, які добре знають специфіку свого регіону

Президент «Київстару» став керівником євразійського регіону в провайдері VEON
Facebook Peter Chernyshov

Глобальний провайдер комунікаційних та інтернет-сервісів VEON Ltd., у якого понад 240 млн клієнтів, передав керівництво бізнес-одиницею «Євразія» чинному президенту найбільшого українського мобільного оператора «Київстар» Петру Чернишову, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-реліз компанії.

«Петро Чернишов як керівник бізнес-одиниці «Євразія» буде відповідати за бізнес VEON у Вірменії, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Таджикистані, Україні та Узбекистані, залишаючись президентом «Київстар», однієї з найуспішніших операційних компаній в групі VEON», – ідеться в повідомленні групи в четвер.

VEON нагадує, що у Чернишова великий міжнародний досвід роботи на високих керівних посадах, зокрема, кілька років він очолював «Carlsberg Україна» і пізніше зайняв пост віце-президента, відповідального за роботу в шести країнах Східної Європи в Carlsberg Group.

Ще одне знакове призначення: передача керівництва бізнес-одиницею «Ринки, що розвиваються» чинному генеральному директору пакистанського оператора Jazz Ааміру Хафізу Ібрагіму. Він буде відповідати за бізнес VEON в Алжирі, Бангладеш і Пакистані, залишаючись генеральним директором Jazz.

«Аамір і Петро очолюють дві найуспішніші компанії в нашому портфоліо, і я розраховую на їх внесок у розвиток нашого основного бізнесу, а також сподіваюся, що вони прискорять впровадження нашої цифрової стратегії», – наводяться в повідомленні слова СЕО компанії VEON Жан-Ів Шарльє.

Він додав, що ці призначення також відображають зміни операційної моделі групи, яка робить ставку на лідерів, які добре знають специфіку своїх ринків і володіють достатнім досвідом, щоб розвивати активи на глобальному рівні.

Джон Едді, керівник бізнес-одиниці «Ринки, що розвиваються», і Михайло Герчук, керівник бізнес-одиниці «Євразія», які працювали в штаб-квартирі в Амстердамі, залишають свої посади.

«Київстар» – найбільший український оператор мобільного зв'язку, який обслуговував на кінець вересня 2017 року 26,4 млн абонентів. Його виручка за 9 місяців 2017 року збільшилася на 10,5% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 11,08 млрд грн, EBITDA – на 11,8%, до 6,02 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті