Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
Українські шахтарі нарешті отримають зарплати, які їм заборгували – Кістіон

Українські шахтарі нарешті отримають зарплати, які їм заборгували – Кістіон

Минулого року 70 працівників шахти імені Капустіна дві доби поспіль відмовлялися підніматися на поверхню через невиплати

Українські шахтарі нарешті отримають зарплати, які їм заборгували – Кістіон
Фото УНІАН

Державні вугільні підприємства щойно отримали 365 млн грн. Гроші надійшли на казначейські рахунки для виплати зарплатної заборгованості шахтарям за попередні роки. Про це повідомив віце-прем'єр-маністр України Володимир Кістіон на своїй сторінці у Facebook. 

Кістіон подякував Міністерству фінансів України, Антимонопольному комітету та Міністерству енергетики та вугільної промисловості за оперативне виконання поставлених завдань.

Нагадаємо, що в липні минулого року 70 працівників шахти імені Капустіна державного підприємства «Лисичанськвугілля» (Луганська область) дві доби поспіль відмовлялися підніматися на поверхню в якості протесту через борги з виплати заробітних плат.

Державний бюджет на 2017 рік передбачав виділення 870 млн грн на дотації державним вугільним шахтам (часткове покриття різниці в собівартості), а також давав право Кабіміну надавати державні гарантії українським компаніям за кредитами, залученими для модернізації та технічного переоснащення шахт.

Дякую Міністерство фінансів України, Антимонопольний комітет України та Міністерство енергетики та вугільної промисловос...

Опубликовано Володимир Кістіон 16 февраля 2018 г.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті