Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
У новій штаб-квартирі Apple співробітники постійно б'ються об скляні стіни

У новій штаб-квартирі Apple співробітники постійно б'ються об скляні стіни

Забагато скла – це красиво, але й небезпечно

У новій штаб-квартирі Apple співробітники постійно б'ються об скляні стіни
Фото Apple Inc.

Центральна будівля нової штаб-квартири Apple у Купертіно, Каліфорнія, – це величезний колоподібний офіс, наповнений прозорими скляними стінами, відповідно до задуму дизайнерів.

У цьому є один мінус: відколи штаб-квартира відкрилася минулого літа, співробітники продовжують постійно налітати на прозорі стіни, отримуючи легкі, а іноді й важкі пошкодження, пише Bloomberg.

Персонал Apple часто ходить по офісу, заглядаючи у свої «айфони», і цим частково пояснюється їхня неуважність і повторні випадки налітання на скляні панелі.

Деякі співробітники стали наклеювати на стіни наклейки з написами на зразок «Стоп», однак їх було наказано прибрати, оскільки вони порушують загальну концепцію будівлі, повідомили анонімні працівники Apple, які просили себе не називати.

У прес-службі компанії відмовилися говорити, скільки вже трапилося травматичних випадків.

Це не перший випадок, коли схильність Apple до скляних стін викликала проблеми. Наприкінці 2011 року 83-річна Евелін Пасваль налетіла на скляну стіну магазину Apple, зламавши ніс. Вона подала в суд на компанію, стверджуючи, що та мала приклеїти попередження на скло. Позов був врегульований мирно.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті