Російський флот виходить на військово-морські навчання в Балтійське море

Російський флот виходить на військово-морські навчання в Балтійське море

Маневри виконуватимуть більше 20 кораблів, а також військові літаки та гвинтокрили

Російський флот виходить на військово-морські навчання в Балтійське море
фото з pixabay.com

Більше 20 бойових кораблів та допоміжних суден флоту Балтійської військово-морської бази (БВМБ) Балтійського флоту будуть задіяні в морських навчаннях. Про це повідомляє офіційний представник флоту Роман Мартов, передає ТАСС.

«В Балтійському морі вирішуватимуть завдання ударні сили БВМБ – малі ракетні кораблі та катери, тральщики, а також різноманітні судна допоміжного флоту. Загалом в маневрах візьмуть участь більше 20 кораблів та допоміжних суден флоту», – зазначив він.

На першому етапі кораблі відпрацьовуватимуть учбово-бойові завдання в пункті базування, після чого в Балтійському морі виконають низку завдань з протикорабельної та протиповітряної оборони.

«На морських полігонах екіпажі кораблів проведуть артилерійські стрільби по повітряним та морським мішеням різної складності, відпрацюють мінні постановки та глибинні метання бомб», – повідомив Мартов.

У виконанні учбово-бойових завдань активно задіють літаки та гвинтокрили морської авіації.

Нагадаємо: президент Литви Даля Грібаускайте повідомила, що нещодавнє розміщення ракетних комплексів «Іскандер» у Калінінградській області російською стороною є свідченням того, що РФ демонструє свою силу та агресивне ставлення до країн НАТО. На її думку, ці комплекси становлять загрозу для половини європейських столиць.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло