ФДМУ вимагає повернути державі «Укртелеком»

ФДМУ вимагає повернути державі «Укртелеком»

Фонд вже повернув у державну власність 130 об'єктів через порушення інвесторами приватизаційних зобов'язань

Фонд держмайна України (ФДМУ) повернув у державну власність 130 об'єктів через порушення інвесторами приватизаційних зобов'язань. Про це з посиланням на слова в. о. голови ФДМУ Віталія Трубарова пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, ФДМУ вимагає повернути державі «Укртелеком» за порушення постприватизаційних зобов'язань нових власників компанії.

«Таких глобальних підприємств, схожих на «Укртелеком», де б ми зробили схожу процедуру, немає. Але трохи менше, 130 об'єктів державної власності, ми повернули назад у державну власність», – зазначив Трубаров.

Як писав Mind, 18 січня Верховна Рада прийняла закон про приватизацію держмайна. Так, новий закон чітко встановлює 11 місяців для об'єктів великої приватизації та 5 місяців для малої. Якщо вартість активів підприємства за останній рік перевищила 250 млн грн, то це об'єкт великої приватизації, який буде продаватися з залученням радника, все, що менше – це мала приватизація, яка буде проходити виключно на електронних платформах.

Раніше повідомлялось, що ФДМУ виставив на торги оздоровчий комплекс Нацбанку.

Разом з цим було повідомлено, що Фонд державного майна в січні продав державної власності на суму 15,3 млн грн. Із запропонованих 186 об'єктів було продано 156, зокрема, продано пакет акцій «Укрхудожпрому» та Білоцерківського заводу гумових технічних виробів з 244-ї спроби.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло