Захворіло у світі
115,222,221
Померло у світі
2,560,965
Вилікувалось у світі
65,176,260
Захворіло в Україні
1,374,762
Померло в Україні
26,591
Вилікувалось в Україні
1,186,873
Після запуску Falcon 9 головна частина ракети повернулася на Землю неушкодженою

Після запуску Falcon 9 головна частина ракети повернулася на Землю неушкодженою

Тим часом Маск проговорився, яким буде пароль до глобальної мережі супутникового інтернету

Після запуску Falcon 9 головна частина ракети повернулася на Землю неушкодженою
Instagram Elon Musk

Під час сьогоднішнього запуску ракети Falcon 9, призначеного для виведення на орбіту іспанського супутника і власних супутників SpaceX, компанія спробувала упіймати половину головного обтічника ракети у велику сітку, натягнуту на спеціальному судні, яке чекало на ракету в океані.

Обтічник не потрапив в сітку і приземлився на воду за кілька сотень метрів від судна, однак не зазнав ушкоджень при посадці, повідомив Ілон Маск в своїх акаунтах у Twitter та Instagram.

Уточнюється, що компанія обладнала сіткою спеціальне судно «Містер Стівен», туди мала приземлитися частина Falcon 9. Під час зниження на висоті кількох кілометрів у обтічника розкривається керований парашут, який за рахунок сигналів GPS направляє обтічник до судна в океані.

Через годину після запуску ракети Ілон Маск написав, що обтічник не зміг потрапити у сітку і впав у воду за кілька сотень метрів від судна. Маск наголосив, що обтічник не постраждав, і опублікував його фото.

Нагадаємо, сьогодні з авіабази Вандерберг у Каліфорнії успішно стартувала ракета-носій Falcon 9 приватної космічної компанії Ілона Маска SpaceX, яка понесла на орбіту перші супутники, які роздаватимуть інтернет по всій планеті. До 2024 року планується вивести на орбіту мережу із 12 тисяч таких супутників.

За останньою інформацією від Маска, перші два супутники, які називаються Tintin A&B, вже розгорнули свої локатори і вийшли на звязок із земними станціями.

«Через 22 години Tintin A & B посилатимуть світу привіт, коли пролітатимуть над Лос-Анджелесом», – повідомив винахідник в іншому твіті.

Також Маск «проговорився», що паролем до глобальної мережі Wi-Fi буде слово «марсіани» ( «martians»).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті