Новий голова «Укроборонпрому» планує кадрові зміни

Новий голова «Укроборонпрому» планує кадрові зміни

Букін обіцяє оптимізацію управлінського апарату держконцерну

Новий голова 	«Укроборонпрому» планує кадрові зміни
Павло Букін (у синьому)
Фото: Міноборони

Державний концерн «Укробронпром» найближчим часом очікує кадрових ротацій і оптимізації управлінського апарату, повідомив новопризначений гендиректор держконцерну Павло Букін, передає Інтерфакс

«Будуть зміни управлінського апарату, оптимізація, скорочення управлінського апарату. Я хочу, щоб підприємство відчуло «додану вартість» від органів управління», – сказав він .

Букін підтвердив, що планує кадрові ротації: «Кадрові зміни однозначно будуть», – повідомив він, зазначивши, що «не готовий називати якісь прізвища».

Відповідаючи на питання про економіку «Укроборонпрому», глава держконцерну сказав: «Економічний стан покращився, що показує загальнодоступна статистика, середня заробітна плата на підприємствах підвищилася. Однак є простір для розвитку».

При цьому він уточнив, що на сьогоднішній день основний дохід «Укроборонпрому» – це експорт оборонної продукції і послуг: «10-15%, якщо говорити в загальних цифрах, це державне оборонне замовлення, 85% – експортні поставки», – сказав він.

Букін – виходець із системи ВТС і держкомпанії «Укрспецекспорт». З квітня 2015 р. – в.о. гендиректора, з лютого 2016 року – гендиректор держкомпанії «Укрспецекспорт». У 2012-2013рр. – заступник гендиректора держконцерну «Укроборонпром».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті