«Нафтогаз» хоче співпрацювати з парламентом при відборі кандидата на управління ГТС України

«Нафтогаз» хоче співпрацювати з парламентом при відборі кандидата на управління ГТС України

Коболєв вважає парламент однією з найпрозоріших установ

«Нафтогаз» хоче співпрацювати з парламентом при відборі кандидата на управління ГТС України
Фото УНІАН

«Нафтогаз України» пропонує залучити парламент до розробки критеріїв конкурсного відбору міжнародного партнера для участі в управлінні ГТС України. Про це заявив голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв, передає Інтерфакс.

«Я вважаю, що на даному етапі для парламенту є сенс включитися в процес формування критеріїв відбору переможця. Критерії необхідно заслухати в парламенті максимально швидко і затвердити», – сказав він

Глава «Нафтогазу» додав, що участь парламенту знизить ризики для подальшого затвердження переможця.

Крім того, Коболєв висловив думку, що парламенту необхідно брати участь в затвердженні всіх угод про розподіл продукції (УРП).

«На сьогодні це (процес узгодження і підписання УРП) непрозорий процес. З нашими реаліями найпрозоріше місце – це парламент. Тому, можливо, необхідно скористатися досвідом Єгипту, де все УРП погоджує і змінює парламент», – сказав він.

Коболєв також розкритикував за непрозорість поточний процес узгодження УРП щодо дуже великого родовища з «невідомою» американською компанією.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло