ОБСЄ за добу зафіксувала 465 вибухів на Донбасі

ОБСЄ за добу зафіксувала 465 вибухів на Донбасі

Це втричі більше, ніж у попередньому звіті

ОБСЄ за добу зафіксувала 465 вибухів на Донбасі
osce.org

Спостережна місія ОБСЄ на Донбасі за період з 19:30 21 лютого по 19:30 22 лютого зафіксувала 465 вибухів. Про це йдеться у звіті організації від 23 лютого.

«У Донецькій області СММ констатувала збільшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, зафіксувавши, зокрема, 375 вибухів проти 134 відповідно», – наголосили спостерігачі.

«У Луганській області Місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом, зафіксувавши, зокрема, приблизно 90 вибухів проти 150 відповідно», – підкреслили в ОБСЄ.

«22 лютого, за спостереженнями Місії, починаючи з приблизно 10:25, було припинено постачання послуг мобільного оператора Vodafone у непідконтрольних урядові районах Луганської області», – йдеться у звіті.

«У відділенні компанії Vodafone у н. п. Краматорськ (підконтрольний урядові, 83 км на північ від Донецька) повідомили, що причиною збою стало пошкодження мережі в районі н. п. Весела Гора (непідконтрольний урядові, 16 км на північ від Луганська)», – уточнили в Місії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті