«Укргазвидобування» досягло 250% прибутковості - Кістіон

«Укргазвидобування» досягло 250% прибутковості - Кістіон

На сьогодні держкомпанія має близько 100 ліцензій на видобуток газу, які вона не використовує

«Укргазвидобування» досягло 250% прибутковості - Кістіон
Фото: Shutterstock

Оптова ціна на газ, який державна газодобувна компанія «Укргазвидобування» продає «Нафтогазу України», має прибутковість 250%. Про це заявив віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон, передає УНІАН.

«Оптова ціна, за якою продає газ «Укргазвидобування», має прибутковість більше 250%. Інвестиційна програма на 2017 рік у рамках проекту фінансового плану становила 30 млрд грн, а реальне виконання – лише 9 млрд грн», – уточнив віце-прем'єр.

Також Кістіон заявив, що на сьогодні держкомпанія має близько 100 ліцензій на видобуток газу, які вона не використовує, і які «лежать мертвим вантажем».

Присутній на круглому столі глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв нічого не сказав про прибутковість «Укргазвидобування», але спростував інформацію Кістіона про невикористані ліцензії «Укргазвидобування», додавши, що через адміністративні бар'єри компанія не може почати роботу тільки на деяких ліцензійних ділянках на Полтавщині.

«Укргазвидобування» в минулому році показала рекордний видобуток газу... Той факт, що менеджмент «Укргазвидобування» і «Нафтогазу», вибираючи оптимальні рішення, зміг досягти зростання видобутку за 9 мільярдів гривень, а не за 30, на мій погляд, – це дуже позитивний результат», – прокоментував Коболєв заяву Кістіона щодо виконання держкомпанією інвестпрограми за 2017 рік.

Протягом 2017 року «Укргазвидобування» збільшила видобуток природного газу на 4,8% – до 15,3 млрд куб м.

Кабмін з 1 травня 2016 року встановив єдину ціну на газ для населення на рівні 6879 грн за тисячу кубометрів, яка діє і зараз.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло