Держбюджет не виконав 6% з початку року

Держбюджет не виконав 6% з початку року

У порівнянні з аналогічним періодом 2017-го доходи держбюджету скоротилися на 0,5%

Держбюджет не виконав 6% з початку року
Фото: pixabay.com

Державний бюджет України в січні – лютому 2018 року отримав 111,458 млрд грн доходів, що на 5,8% нижче за плановий показник на цей період. Як свідчать дані на сайті Державної казначейської служби України, у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року доходи держбюджету скоротилися на 0,5%, передає УНІАН.

Також повідомляється, що місцеві бюджети в січні – лютому отримали 34,297 млрд грн доходів, що на 1,8% вище плану і на 18,3% – показника за аналогічний період попереднього року.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло