Янукович відмовився продати Кропачову шахти

Янукович відмовився продати Кропачову шахти

Кропачов підтвердив, що продавець вийшов з переговорного процесу

Янукович відмовився продати Кропачову шахти
Фото УНІАН

Куратор державної вугільної галузі Віталій Кропачов не зміг закрити операцію з викупу статутних фондів ТОВ «Новогродівська 1-3» і ТОВ «Росія». Про це повідомляє Економічна правда, посилаючись на джерело з ринку.

За словами джерела, зрив угоди стався в лютому, коли від неї відмовилася сторона продавця – група «ДРФЦ» Олександра Януковича. Кропачов підтвердив цю інформацію.

«Продавець вийшов з переговорного процесу», – сказав Кропачов.

Він пов'язує зміну поведінки представників Януковича «з галасом у пресі» навколо своєї персони. Водночас джерела кажуть, що учасники переговорів з боку старшого сина екс-президента відмовилися продавати компанії через порушення Віталієм Кропачовим своїх зобов'язань.

Так, за їхніми словами, ТОВ «Новогродівська 1-3» і ТОВ «Росія» були передані в оперативне управління «смотрящего» понад рік тому, і відтоді він повинен був провести комплекс виробничих заходів на обох підприємствах, які дозволили б їм відновити видобуток вугілля.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло