Компания «Елефант» стала переможцем конкурсу на оренду площі в аеропорту Бориспіль

Компания «Елефант» стала переможцем конкурсу на оренду площі в аеропорту Бориспіль

Всього участь у конкурсі брали дві фірми : діючий орендар «Елефант» та WOG

Компания 	«Елефант» стала переможцем конкурсу на оренду площі в аеропорту Бориспіль
Фото: Shutterstock

Компания «Елефант» стала переможцем конкурсу на оренду 315 кв м площі в аеропорту Бориспіль під кафе терміном на 10 років. Про це з посиланням на Дело пише ЦТС.

Згідно з повідомленням, всього участь брали дві фірми : діючий орендар «Елефант» та WOG.

У WOG зазначили, що дізнались про конкурс за три дні до аукціону з видання «Відомості приватизації» Фонду Держмайна України. У компанії зазначили що офіційно їх не хзапрошували до участі, хоча вони неодноразово заявляли про наміри розширити мережу кафе в транспортних хабах.

Разом з цим, в компанії повідомили, що суттєво перевищили планку по орендній ставці, однак за підсумком відступили через те, що не побачили економічної доцільності в подальшому підвищенні ставок.

Нагадаємо, ФДМУ 19 лютого 2018 року у виданні «Відомості приватизації» оголосив конкурс на оренду 315 кв м на 3-му поверсі пасажирського термінала D аеропорту Бориспіль під розміщення закладу громадського харчування з облаштуванням кафе-бару з правом продажу товарів підакцизної групи.

Зазначена вартість об’єкта оренди, згідно зі звітом про оцінку майна на 30 листопада 2017 року, становить 28,7 млн грн (без ПДВ). Cтартовий розмір орендної плати за базовий місяць розрахунку – листопад 2017 року – становить 358 873 грн (без ПДВ), розмір гарантійного внеску становить 2,15 млн грн без урахування ПДВ.

Раніше повідомлялось, що у п’ятницю 2 лютого Фонд держмайна України провів конкурс шляхом аукціону на оренду 315 кв. метрів у терміналі D під розміщення кав’ярень.

Більше про умови оренди ринкову ціну на «каву в Борисполі» читайте в матеріалі Mind «Хто проводить конкурс на розміщення кав’ярень у аеропорту Бориспіль».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті