Захворіло у світі
112,590,567
Померло у світі
2,498,273
Вилікувалось у світі
63,535,290
Захворіло в Україні
1,325,841
Померло в Україні
25,596
Вилікувалось в Україні
1,159,311
Торгову війну США з ЄС ще можна відвернути – Міністерство економіки ФРН

Торгову війну США з ЄС ще можна відвернути – Міністерство економіки ФРН

Німеччина сподівається на дипломатичне вирішення питання, але якщо Трамп продовжуватиме свою політику, Берлін застосує контрзаходи

Торгову війну США з ЄС ще можна відвернути – Міністерство економіки ФРН
фото з pixabay.com

Торгову війну США є ЄС ще можна відвернути. Про це заявила міністр економіки Німеччини Бріджит Ципріс, передає Reuters.

Вона також висловила сподівання, що переговори, які відбудуться цими вихідними в Брюсселі між представниками США та ЄС, допоможуть уникнути ескалації.

 Нагадаємо, днями президент США Дональд Трамп увів високі імпортні тарифи на сталь та алюміній. У зв’язку з цим Сполучені Штати відчувають сильний тиск збоку ЄС та інших торгових партнерів.

Ципріс повідомила, що досі жодних тарифів введено не було, і говорити про торгову війну ще зарано. Втім також міністр наголосила, що тарифи Трампа порушують правила Світової організації з торгівлі (СОТ) і що Німеччина тісно координуватиме свої дії з Єврокомісією щодо подальшої реакції на дії Трампа.

«Звичайно, нам довелось би розпочати справу проти нього (Трампа) у СОТ, – сказала Ципріс. – І крім того, нам доведеться подумати про контрзаходи».

Як повідомлялось, уряд України вживає заходів для виведення української продукції з-під санкцій США на вироби зі сталі та алюмінію.

Раніше повідомлялось, що ЄС, у відповідь на підняття тарифів Трампом, може підвищити митні збори на таку продукцію із США, як арахісове масло, апельсиновий сік та журавлина.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті