«Укрзалізниця» та Siemens ведуть перемовини про спільне виробництво локомотивів

«Укрзалізниця» та Siemens ведуть перемовини про спільне виробництво локомотивів

В планах компанії також проваджувати сучасні системи автоматики й електрифікації

«Укрзалізниця» та Siemens ведуть перемовини про спільне виробництво локомотивів
Фото cfts.org.ua

Керівник ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час робочого візиту в Берлін провів зустрічі з керівництвом Deutsche Bahn і представниками компанії Siemens AG. Однією з ключових тем стало питання спільного з Siemens AG виробництва тягового рухомого складу, повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію, надану «Укрзалізницею».

«Сторони обговорили потреби «Укрзалізниці» в локомотивах і пасажирських поїздах, можливості співпраці щодо їх виготовлення, експлуатації та обслуговування. Керівник «Укрзалізниці» також розповів про потреби і плани розвитку інфраструктури компанії, зокрема, сучасних систем автоматики, електрифікації та сортувальних станцій», – повідомили в УЗ.

Раніше Євген Кравцов заявляв, що «Укрзалізниця» веде переговори з Siemens про можливу закупівлю електровозів.

«Зараз ми ведемо переговори про придбання електровозів з компаніями Siemens, Bombardier, CRRC і Alstom», – інформував він після укладення угоди про закупівлю тепловозів General Electric.

Раніше повідомлялося, що «Укрзалізниці» не вдалося в 2017 році провести ремонт 3 електровозів змінного струму ДСЗ, виготовлених Дніпровським НВК «Електровозобудування» в партнерстві з компанією Siemens.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло