Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Uber планує запустити в Україні сервіс доставки їжі на початку літа

Uber планує запустити в Україні сервіс доставки їжі на початку літа

Компанія вже зараз шукає ресторани для партнерства

Uber планує запустити в Україні сервіс доставки їжі на початку літа
Фото Михайло Фідченко/Mind

Компанія Uber офіційно підтвердила плани запустити власний сервіс із доставки їжі Uber Eats в Україні вже до початку літа 2018 року, і спершу він запрацює в Києві, повідомляє Ain.ua.

Віце-президент Uber, глобальний директор Uber Everything Джейсон Дроег повідомив про це виданню Financial Times і зазначив, що у 2018 році сервіс запуститься в 100 нових містах світу.

Сервіс є прибутковим у 45 з 200 міст на кінець 2017 року, його частка в загальному валовому доході компанії становила близько 10%, або $1,1 млрд в ІV кварталі. Водночас роком раніше він був прибутковим всього в 3 містах із 50.

Крім того, як повідомляється з посиланням на генерального менеджера Uber у регіоні Центральної і Східної Європи Олексія Стахова, в Україні компанія вже зараз шукає ресторани для партнерства. «Ми бачимо величезний інтерес з боку сотень місцевих ресторанів, які хочуть працювати з нами, щоб зробити доступними свої страви для більшого числа людей. Ми запрошуємо власників ресторанів, які хотіли б дізнатися більше про партнерство з Uber Eats, зв'язуватися з нами», – заявив він.

Крім того, редакція Ain.ua повідомляє про оприлюднення оголошення про набір кур'єрів для Uber Eats.

Як зазначається, Uber Eats – це додаток для доставки їжі з місцевих ресторанів, запущений у 2015 році в Торонто. Зараз сервіс працює у 200 містах по всьому світу. За допомогою додатку користувач отримує доступ до меню ресторанів, може вибрати їжу й оплатити замовлення. Для користувачів – це можливість замовляти їжу, для водіїв – заробляти на її доставці.

Нагадаємо: днями Uber заявила про запуск свого парку безпілотних автомобілів, які будуть перевозити вантажі в рамках програми Uber Freight.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті