mind
Інфляція у Венесуелі зросла більше ніж у 120 разів

Інфляція у Венесуелі зросла більше ніж у 120 разів

Президент Мадуро вважає інфляцію «частиною економічної війни», яку розпалюють США та їхні союзники

Інфляція у Венесуелі зросла більше ніж у 120 разів
фото з pixabay.com

За даними Національної асамблеї Венесуели, рівень інфляції в країні сягнув 6141% за період з лютого 2017 по лютий 2018 року. Лише за лютий цього року інфляція виросла майже вдвічі (на 80%), а з грудня 2017 по лютий 2018 року – більше ніж втричі (на 231%). Про це повідомляє RPP.

Депутат Хоче Герра розмістив відповідний допис у Twitter.

Центральний банк Венесуели не оприлюднює дані про інфляцію з грудня 2015 року.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро запевнює, що інфляція в країні є частиною «економічної війни», яку розпалюють США. Однією із спроб зупинення росту інфляції було зниження цін на певні основні товари в магазинах та на ринках.

Венесуела потерпає від тяжкої економічної ситуації протягом останніх кількох місяців з падінням ВВП, яке, за даними Економічної комісії для Латинської Америки та Карибського басейну, у 2017 році склало 9,5%.

На початку року законодавці повідомляли, що інфляція за 2017 перевищила 2600%, тобто зросла в 39 разів. У країні є великі запаси нафти, але низький рівень виробництва нафтовою монополією та глобальне падіння цін на чорне золото призвели до того, що цю латиноамериканську країну охопила криза.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті