У Новій Зеландії за підтримки CEO Google скоро запустять безпілотні літальні електротаксі

У Новій Зеландії за підтримки CEO Google скоро запустять безпілотні літальні електротаксі

На одній зарядці безпілотний дрон Cora зможе подолати 100 км на швидкості 150 км/год

У Новій Зеландії за підтримки CEO Google скоро запустять безпілотні літальні електротаксі
Фото cora.aero

Співзасновник Google та генеральний директор Alphabet Ларрі Пейдж представив своє безпілотне повітряне таксі Cora. Про це повідомляє CNBC.

У 2016 році Пейдж інвестував у два стартапи з запуску таксі, що літають, одним з них був Kitty Hawk, який і займається Cora.

Минулого року компанія випустила відео з кадрами прототипу літального транспортного запуску, який пролетів над водою і був повністю електричним.

Тепер компанія рухається вперед, перетворюючи машини, що літають, на реальність.

У відеоролику, в якому Kitty Hawk представляє Cora, компанія заявила про співпрацю з урядом Нової Зеландії, щоб запустити свої повітряні таксі.

Cora повністю автономна та електрична і може долати відстань на швидкості 150 км/год. Одного заряду має вистачити на подолання 100 км. Повітряне таксі злітає та приземляється вертикально, тому не потребує злітно-посадкової смуги. Оскільки транспорт буде безпілотним, оператор слідкуватиме за ним з землі.

Меган Вудс, міністр із досліджень, науки та інновацій Нової Зеландії, сказала, що Cora відповідає прагненню країни досягнути нульових викидів до 2050 року.

Оператором Kitty Hawk у Новій Зеландії стала місцева компанія Zephyr Airworks.

Представники компанії поки не озвучують, коли повітряне таксі запрацює, але генеральний директор Kitty Hawk Себастьян Трюн сказав в інтерв’ю CNBC, що вони можуть розпочати роботу протягом найближчих 5 років.

Однак це не єдина компанія, яка займається розробкою літальних транспортних засобів. Так, китайська компанія EHang працює над повністю електричним пасажирським безпілотним літальним апаратом, Airbus успішно запустила в лютому своє пілотоване авто,що літає, а Uber співпрацює з NASA для втілення проекту в реальність.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло