Рейтинг репутації брендів – 2018: Apple та Google втратили позиції, Amazon – третій рік поспіль утримує лідерство

Рейтинг репутації брендів – 2018: Apple та Google втратили позиції, Amazon – третій рік поспіль утримує лідерство

Tesla цьогоріч стрімко увірвалася до «трійки» найкращих

Рейтинг репутації брендів – 2018: Apple та Google втратили позиції, Amazon – третій рік поспіль утримує лідерство
Фото Shutterstock

У щорічному корпоративному рейтингу брендів компанії Apple та Google втратили свої позиції, а онлайн-ритейлер Amazon третій рік поспіль займає перше місце. Про це повідомляє Reuters із посланням на опитування Reputation Quotient, яке проводить Harris Poll.

Виробник iPhone, компанія Apple, спустилася з 5-го місця на 29-те, а Google – з 8-го на 28-ме. Зазначається, що лише два роки тому, у 2016-му, компанія Тома Кука посідала почесне друге місце.

Опитування Reputation Quotient, яке проводиться з 1999 року, цього разу врахувало думку 25 800 американців щодо репутації найвідоміших корпоративних брендів.

Генеральний директор компанії Harris Poll Джон Герзема пояснив, що ймовірною причиною втрати позицій Apple та Google стало те, що вони не представили настільки багато популярних продуктів, як у минулі роки.

«Ми поки що не бачимо безпілотних авто. Ми не бачимо всіх тих речей, пов’язаних із штучним інтелектом, якими вони займаються», – сказав Герзема.

Між тим компанія Amazon впевнено утримує лідерство в рейтингу протягом 5 років, за виключенням 2015 року, коли бренд спустився на друге місце.

Tesla Ілона Маска піднялася з 9-го на 3-тє місце після відправки ним автомобіля в космос.

Репутація Facebook також покращилася в дослідженні 2018 року, незважаючи на те, що соціальна мережа стала об'єктом розслідування в США щодо ролі соціальних медіа в зусиллях Росії вплинути на президентські вибори. Цього разу компанія Марка Цукерберга посіла 38-ме місце в рейтингу.

Останнє місце посідає японська компанія з виробництва автозапчастин Takata, чиї несправні подушки безпеки спричинили 22 смерті та сотні травм, що призвело до банкрутства компанії.

До десятки найпопулярніших брендів увійшли:

  1. Amazon.com
  2. Wegmans Food Markets Inc
  3. Tesla Motors
  4. Chick-fil-A
  5. The Walt Disney Co
  6. HEB Grocery Company LP
  7. United Parcel Service Inc
  8. Publix Super Markets
  9. Patagonia Inc
  10. Aldi Inc

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло