mind
Суд затвердив відмову «дочці» Siemens в арешті «кримських турбін»

Суд затвердив відмову «дочці» Siemens в арешті «кримських турбін»

Суд постановив лишити рішення Арбітражного суду Москви без зміни, а апеляційну скаргу – без задоволення

Суд затвердив відмову 	«дочці» Siemens в арешті 	«кримських турбін»
Фото: Shutterstock

Дев'ятий арбітражний апеляційний суд визнав законною відмову суду нижчої інстанції прийняти забезпечувальні заходи за позовом російської «дочки» німецького концерну Siemens до структур «РОСТЕХ» через поставки турбін для споруджуваних в Криму електростанцій, передають РІА-Новини.

Апеляційний суд у середу відхилив скаргу позивача, виробника спірних турбін компанії «Сіменс технології газових турбін» (СТГТ, на 65% належить німецькому концерну Siemens, на 35% «Силовим машинам»), на прийняту в листопаді 2017 року ухвалу арбітражного суду Москви.

Суд першої інстанції тоді відмовився накласти арешт на чотири турбіни, заборонити їх транспортування, монтаж, експлуатацію, модифікацію, розбирання, інше використання, а також будь-які угоди з турбінами.

«Рішення Арбітражного суду Москви залишити без зміни, апеляційну скаргу без задоволення», – йдеться в постанові суду.

Арбітраж Москви вже розглянув справу по суті і 10 січня відхилив позов СТГТ, в якому «дочка» Siemens вимагала визнати незаконним свій договір поставки турбін з ВАТ «ВО «Технопромекспорт» від 10 березня 2015 року, а також витребувати турбіни з незаконного володіння ТОВ «ВО «Технопромекспорт». Рішення поки не набрало сили, позивач подав на нього апеляційну скаргу, яка буде розглянута 9 квітня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті