mind
Британське МЗС попереджає британців у Росії, що до них може погіршитися ставлення

Британське МЗС попереджає британців у Росії, що до них може погіршитися ставлення

Відомство радить своїм громадянам не вступати в суперечки, не виходити на демонстрації і «не висовуватися»

Британське МЗС попереджає британців у Росії, що до них може погіршитися ставлення
фото Shutterstock

МЗС Великобританії попереджає громадян країни про загрозу появи антибританських настроїв в Росії, повідомляє RNS з посиланням на оновлені рекомендації відомства британським громадянам за кордоном.

«У зв'язку зі зростанням політичної напруженості між Великобританією і Росією, ви маєте бути інформовані про можливості антибританських настроїв або утисків у цей період. Радимо вам бути пильними, уникати будь-яких акцій протесту або демонстрацій і уникати публічних висловлювань про політичні події», – йдеться в повідомленні.

Між тим повідомляється, що Великобританія погрожує заморозити державні рахунки РФ в разі, якщо будуть знайдені докази загрози життю і майну мешканців Сполученого Королівства.

Як повідомила прем'єр-міністр Тереза Мей, Національне кримінальне агентство Британії (National Crime Agency) продовжить роботу з протидії «серйозним злочинцям і корумпованим елітам», в тому числі з Росії.

Нагадаємо, сьогодні Тереза Мей оголосила про видворення з країни 23 російських дипломатів у зв'язку з розслідуванням отруєння екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки.

Лондон також призупинить всі заплановані двосторонні контакти між країнами, міністри або члени королівської родини не відвідають Чемпіонат світу з футболу в Росії.

Крім того, Британія буде заморожувати російські держактиви, якщо будуть докази, що вони використовувалися проти безпеки країни. Будуть посилені і перевірки митної служби на рейсах з РФ в Великобританію.

Також повідомляється, що депутати британського парламенту вимагають заблокувати в країні мовлення російського телеканалу RT, який фінансується Кремлем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті