З Британії, через справу Скрипаля, видворяють 23 російських дипломатів – Тереза Мей

З Британії, через справу Скрипаля, видворяють 23 російських дипломатів – Тереза Мей

У країні їх визнали «незаявленими розвідниками»

З Британії, через справу Скрипаля, видворяють 23 російських дипломатів  – Тереза Мей
Фото Shutterstock

Великобританія видворяє 23 російських дипломатів, «ідентифікованих як незаявлені розвідники». Про це прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей повідомила перед британським парламентом, передає The Guardian.

Мей зазначила, що всі контакти на вищому рівні з Росією будуть скасовані, зокрема  і запрошення міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова.

Крім того, вона зазначила, що застосовуватимуться й інші заходи проти РФ у відповідь на отруєння екс-співробітника російського ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки.

Прем’єр-міністр підкреслила, що Британія хотіла покращити відносини з Росією, але те, як вчинив президент Путін, це «трагічно».

Мей наголосила на необхідності підтвердження обвинувачень проти РФ Організацією із заборони хімічної зброї.

Нагадаємо: з огляду на те, що Росія не відповіла на ультиматум Великобританії, Сполучене Королівство терміново скликає Раду безпеки ООН.

Як повідомлялось, один із розробників нервово-паралітичної речовини під назвою «Новичок» розповів, що її було створено наприкінці холодної війни в Росії. Решта світу про неї не знала. Враховуючи те, наскільки серйозним є урядовий контроль за цією хімічною зброєю, хімік Віл Мірзаянов переконаний, що за отруєнням Скрипаля стоїть Росія.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті