У США розслідують, чи безпечними є автомобілі Hyundai та Kia

У США розслідують, чи безпечними є автомобілі Hyundai та Kia

Після загибелі 4 осіб американські регулятори зайнялися розслідуванням щодо проблеми неспрацьовування подушок безпеки

У США розслідують, чи безпечними є автомобілі Hyundai та Kia
фото з pixabay.com

Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) заявила, що вона розпочала розслідування стосовно безпечності експлуатації південнокорейських автомобілів Hyundai та Kia. Про це повідомляє NBC News.

Зазначається, що подушки безпеки не змогли відкритися під час аварій, в результаті чого загинуло 4 людини. Агентство вивчає цю проблему, яка стосується приблизно 425 000 автомобілів.

NHTSA повідомляє, що розслідування охоплює модельний ряд автомобілів середнього класу Hyundai Sonata 2011 та 2013 року виробництва та Kia Forte 2013 року.

Проблема під час аварій була пов’язана зі замкненням електричних ланцюгів у комп’ютерах управління повітряною подушкою. NHTSA тепер має на меті дізнатися, чи використовували інші автовиробники комп’ютери цього ж виробника.

27 лютого Hyundai відкликала майже 155 000 автомобілів Sonata через збої в роботі повітряних подушок.

Автовиробник Кіа заявив, що не виявив жодних несправностей у своїх авто Kia Forte 2002–2013 років, які б стосувалися спрацьовування повітряних подушок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло